HerbiG

Solarium–materske znamenka??

zdravim,chtel bych se zeptat,nedavno jsem cetl clanek o solarku … a tam ctu ze by tam nemeli lizt lidi s materskyma znamenkama… tak jsem si rekl,co kdybych si je sel vypalit … a kdybych je mel vypaleny,mohl bych tam chodit,kdybych mel ty znamenka pryc ??

Nejlepší odpověď
noen

Myslím, že jsme četli něco podobného…co se týče mateřských znamének, tak vám je lékař neodstraní všechna, jelikož ne všechna by mohla způsobit rakovinu či ne všechna jsou na odstranění dost velká.
Osobně doporučím jen hlídat si znaménka, nechodit denodenně na solárko a vždy namazaný ochrannými krémy.
Já chodím na solárko na pozdní podzimní a zimní měsíce a pak i začátkem jara, vždy jen max.2×týdně, zcela zdravá. Udržuju si tak lehkou barvu opálení a hlavně mi pomáhá solárko na akné.

Další odpovědi
anonym

DOBRÝ DEN. O CO VÁM VLASTNĚ JDE? CHCETE BÝT NEMOCNÝ A OHROŽENÝ RAKOVINOU A NEBO CHCETE BÝT ZDRAVÝ? JÁ VÁM JAKO ODBORNÍK MOHU DOPORUČIT:
ZNAMÉNKA KTERÁ JSOU V KLIDU NECHTE BÝT A NECHOĎTE NA SOLÁRKO VÍCE JAK 2X DO MĚSÍCE A TO SI JEŠTĚ ZJISTĚTE JAKÁ OCHRANÁ OPATŘENÍ DANÁ ZE ZÁKONA MAJÍ,ABY VÁM SOLÁRKO CO NEJMÉNĚ UBLÍŽILO.STEJNÉ SI VŠIMNĚTE,ŽE SOUČASNÝ TREND MODNÍHO VZHLEDU JE VÍCE BÍLORŮŽOVÁ BARVA KŮŽE.BUĎTE OPATRNÝ A BERTE TAKÉ MULTIVITAMIN-MINERAL:CALIBRUM S ACTIVINEM.V LÉ­KÁRNÁCH JEJ MAJÍ-BUĎTO PO 30 NEBO PO 100 TABLETÁCH. NENÍ NEJLEVNĚJŠÍ,ALE ZA TO JE KVALITNÍ A VELMI ÚČINNÝ.VAŠE TĚLO VÁM BUDE VDĚČNÉ.---ZAJ-PO

Zdroj: DLOUHOLETÉ ZNALOSTI A ZKUŠENOSTI