mizu14141

Když začnu chodit do solárka kolik minut denně a kolik dní tam musím docházet abych byla opálená?

Odpovědi
zzzlatokopka

To je u každého člověka různé, já se dobře opaluju a stačí mi tam zajít 3× na 4 až 6 minut, a už mám barvu, chodím na stojící solárko, tam stačí menší čas, netvoří se fleky na lopatkých a zadku.

Je dobré použít krém vhodný doo solárka tzv. urychlovač.

Solárko není zdravé, ale co dneska je???

Pokud ti není 18 nevím, zda tě tam pustí, u nás je vstup jen pro starší 18let.
Doplňuji:
Pokud jde jen o něco jednorázového, třeba ples, raději zajdi na nástřik, vydrží to pár dní a neškodí to. Také můžeš použít samopalovací krém, jen dodrž přesně návod, jinak budeš flekatá, nebo oranžová.