annas

Šokující pravda o evropské superbakterii E. coli?

Článek je v angličtině – lze použít překladač lišty Toolbar nebo Google Chrome …

Ukázky z článku:

Důkazy nyní ukazují na to, že tento smrtící kmen e. coli byl uměle vytvořen a pak buď uměle
vypuštěn do potravin, anebo nějak unikl z laboratoře a vstoupil do potravin sám. Pokud
nesouhlasíte s tímto závěrem, a to klidně můžete, pak musíte najít vysvětlení, jak se tato
oktobiotická baktérie (imunní vůči 8 druhům antibiotik) vyvinula sama od sebe …

Začala nová éra: Biologické zbraně v naší stravě

Svět nyní čelí nové
éře globálních kmenů superbaktérií, které nelze léčit žádnými známými léky. Samozřejmě mohou být snadno zabity koloidním stříbrem, což je právě důvod, proč v posledních letech FDA a světoví regulátoři zdraví zuřivě napadali společnosti vyrábějící koloidní stříbro. Nemohou dopustit, aby veřejnost měla v rukou přírodní antibiotikum, které skutečně funguje. To by zničilo celý jejich záměr, aby všichni lidé byli nemocní.
Ve skutečnosti tyto kmeny e. coli mohou být snadno léčeny kombinací přírodních plnospektrálních antibiotik z rostlin jako je česnek, zázvor, cibule a léčivé rostliny. Navíc probiotika mohou pomoci vyrovnat flóru trávicího systému a „vytěsnit“ smrtící e. coli, která by mohla být současně přítomna.
Zdravý imunitní systém a dobře fungující trávicí trakt může zvítězit nad infekcí superbakterie
e.coli, ale je tady ještě jedna věc, o které lékařská komunita nechce, abyste věděli. Dávají absolutní
přednost tomu, abyste zůstali bezmocnou obětí ležící v nemocnici a čekající na smrt, bez jakýchkoli
možných vyhlídek. Přesně to je „moderní medicína“. Způsobují problémy a prohlašují, že je léčí, a
pak vás nedokážou léčit ničím, co by skutečně fungovalo.
Téměř všem úmrtím, která se dnes přičítají propuknutí e. coli, se dá snadno a lehce zabránit. Jsou
to úmrtí z nevědomosti. Ale ještě spíše to mohou být také úmrtí na novou éru biologických zbraní
v potravě, vypuštěných buď skupinou šílených vědců, anebo systémovou institucí, která vyhlásila
válku lidské populaci.

http://www.na­turalnews.com/032622_­ecoli_bioengi­neering.html

Nejlepší odpověď
www

Ten web znám a je tam více podobných konspiračních teorií 😁
Zůstávám v klidu.

Další odpovědi
venkovan

Když někdo chce pořád hledat spiknutí laboratoří, výrobců léků apod., tak ať si věří.
Proti nim je celkem jednodušší vysvětlení – zcela normální přírodní proces jako je mutace, křížení apod. Ono je to stejně zajímavé. kdžy třeba ovocnáři najdou novou odrůdu jabloně (zpravidla je to náhodný výběr z mnoha kříženců), tak je to v pohodě. když se objeví nová nemoc nebo horší již známá, tak je to spiknutí.
Kdyby léčba byla tak jednoduchá jak zde píší, tak by asi na to lékaři přišli. zejména když nemoc již zasáhla tolik států. To už by muselo být hodně velké spiknutí.
Zdravý imunitní systém může zvítězit nad infekcí. To je podstata – „může“ neznamená, že zvítězí. Takže zdravý je ohrožen stejně jako s nějakým handicapem

Hlada

Rádoby šokující slátanina.

dědapetr

Čet jsem to přišlo mě to Emailem.Je otázka jestli se tomu dá věřit?V dnešní době je těžké vědět co je a nebo není pravdou.

anonym

Ja verim i v to , ze zemetreseni se da vyvolat umele. O tomhle jsem presvedcena , ze to pravda je . Je to budouci terorismus. -iv-

arygnoc

není dýmu bez ohýnku.

já to tvrdím už 20 let.