Fir

„Šok“ ve spánku. Stává se to někomu tady z vás také?

Dobrý den, mám takový menší problém.. Nestává se mi to často, ale párkrát se mi to přihodí za čas a není to zrovna příjemné.. Když si jdu prostě a jednoduše lehnout do postele a spát, tak se třeba za 2 hodiny nebo později prostě probudím a pokud se mi zdál sen, tak mám stále otevřené oči, ale sen jako kdyby se mi promítal přímo před očima i když vidím jen zeď. Většinou slezu z postele a jdu za matkou, přitom se strašně moc třepu a je mi téměř do breku, protože nikdy nevím co se to semnou děje. Když jsem se zeptal matky, co to semnou je, tak mi řekla, že se mi to stává už od dětství a neví co to je..
Stává se to někomu tady z vás také? Ptám se tedy jestli se to nedá nějak léčit, prášky, nebo nějak se tomu vyhnout.. Je to jako noční můra, která je přímo před váma a vy se jí nemůžete zbavit..

Odpovědi
anonym

Léčit se to dá – ale tak jednoduché, aby ti někdo jen tak, ´z placu´, poradil přesnou léčbu (neřku-li prášky), to zase není.
V první řadě se obrať na svého lékaře a ten tě doporučí na další vyšetření – psycholoie, neurologie…
Pak uvidíš.

halfendos

Možná se jedná o nějakou (pokud nějaké má) formu tzv. „spánkové paralýzy“ – skus pohledat na internetu, určitě bylo (a je) mnoho lidí s tvým problém, kteří hledali řešení..

// zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sp%C3%A1n­kov%C3%A1_paral%C3%BDza