Marty22

Software pro webkameru

Potřeboval bych software který mi umožní sledovat svou webkameru když nejsem doma, třeba tak že nainstaluju na PC nějaký server a přes mobil bych pak sledoval dění u mě doma

Odpovědi
cochee

Tohle se nedělá přes webku, ale pomocí IP kamery, jede to samo a není k tomu třeba zapnutý PC. K těm kamerám obvykle bývá softwarové řešení i tak jak to píšeš (sledování na mobilu), kdežto na webce by to bylo asi složité udělat a programování by ses nevyhnul.