vita

Software do Nokia N73 – kde ho najdu?

Zdravím.Kamarad si kdysi koupil za šileny peniza,Nokii N73.Nevim jakym způsobem,ale omylem si nahral softik v AJ jazyce.Napadlo me že si od něho mobil vezmu.Šel jsem na stranky Nokie kde sjem si stahnul pro tento model aktualizaci softíku v češtině.Ale ani to nepomohlo,a nadale není čeština v mobilu.Ani v nastaveni jazyka čeština neni.Prosim poradte mi co stim,popřipade kde stahnout češtinu.Dekuji!!!

Odpovědi
Myšák V.

Pravděpodobně píšeš o firmwaru.To je něco jinýho.
http://www.sym­bianportal.cz/ak­tuality/109-nokia-vydala-novy-firmware-pro-n73/
Možná to bude tady.Nebo si najdi na netu nějaký forum o nokiich.Jestli ten odkaz nepomůže pokus se o nahrání FW třeba na nokii n70.Já jí mám a CZ žádnej problém.Taky se zeptej kamaráda jestli ten foun kupoval tady v CZ.Hodně zdaru.