Soft Hwinfo32

Co se dá z těchto informací zjistit http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­0336nadap055846890­250232.jpg

Nejlepší odpověď
anonym

celkem dost, ale ještě mnohem víc informací zjistíte když tohle souhrnné okno zavřete tlačítkem [close] … a pod ním se zobrazí kompletní strukturovaný popis hardwaru počítače, který můžete komukoliv snadno uložit do textového souboru html a odeslat třeba emailem kliknutím na tlačítko [REPORT]
Doplňuji:
usporna varianta AMD procesoru Athlon pro základní desky se socketem AM2 — ne moc dobrá grafická karta, ale dostatek paměti typu DDR2 ve dvou bancích (dva jsou tedy ještě volné pro další rozšiřování paměti do budoucna pokud budete chtít přejít z xp na 7) …

anonym

škoda že procesor je pouze jednojádrový, … dvoujádrový nebo tříjádrový by znatelně zvýšil plynulost práce a odezvu počítače