ondra07

Sociální sítě…

Jak často chodíte na soc. sítě? (Facebook, icq, Twitter…)
Taky Vás už někdy otravují ty „trapné“ statusy a fotky? A ovlivňuje Vás nějak Facebook? Myslíte, že kdyby nebyl internet, zvykli bychom si na to?(v dnešní době)
Děkuju za odovědi, vyberte si, na co odpovíte, je tu zahrnuto více otázek :))

Nejlepší odpověď
quentos

pokud nejsem v práci, jsem tam prakticky furt :{)> ale mám FB jen otevřený, ne že bych s ním ztrácel čas.
Ovlivňuje mě spíš pozitivně, tím, že mi umožňuje být v kontaktu s nejlepšími přáteli, kteří jsou mi bohužel dost geograficky vzdáleni.
Bez internetu bychom dnes asi byli v řiti :{)>

Další odpovědi
WeeBear

Sociální sítě využívám často.
Trapné fotky na facebooku mě nijak neotravují, jelikož nemám v přátelích nikoho, kdo by tam nějakýma „trapnýma“ fotkama spamoval. Se statusy je to až na pár lidí obdobně, někdy se až divím, co dotyčný zvládne napsat za ptákovinu.. 😁

Jistěže mě facebook ovlivňuje, ale je na mně, jak moc si ho pustím k tělu. Vím, že kdyby ze dne na den facebook nebyl, že bych byla v pohodě.

Kdyby nebyl ze dne na den, tak by podle mě trvalo dlouho, než by si lidé zvykli. Kdyby ale ani nikdy nebyl, tak by si na něj lidé neměli jak navyknout a tudíž by pro ně život bez internetu byl zcela normální..

Drap

Vůbec je nevyužívám, ještě jsem se nedozvěděl ani jediný pádný důvod, proč by mě to bylo dobré.
Kdyby neexistovaly, určitě by si všichni zvykli. Nic jiného by ani nezbývalo.