Bronzový

Sociální sítě...

Jak často chodíte na soc. sítě? (Facebook, icq, Twitter...)
Taky Vás už někdy otravují ty "trapné" statusy a fotky? A ovlivňuje Vás nějak Facebook? Myslíte, že kdyby nebyl internet, zvykli bychom si na to?(v dnešní době)
Děkuju za odovědi, vyberte si, na co odpovíte, je tu zahrnuto více otázek :))

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

pokud nejsem v práci, jsem tam prakticky furt :{)> ale mám FB jen otevřený, ne že bych s ním ztrácel čas.
Ovlivňuje mě spíš pozitivně, tím, že mi umožňuje být v kontaktu s nejlepšími přáteli, kteří jsou mi bohužel dost geograficky vzdáleni.
Bez internetu bychom dnes asi byli v řiti :{)>

Další odpovědi:

Stříbrný

Sociální sítě využívám často.
Trapné fotky na facebooku mě nijak neotravují, jelikož nemám v přátelích nikoho, kdo by tam nějakýma "trapnýma" fotkama spamoval. Se statusy je to až na pár lidí obdobně, někdy se až divím, co dotyčný zvládne napsat za ptákovinu.. :-D

Jistěže mě facebook ovlivňuje, ale je na mně, jak moc si ho pustím k tělu. Vím, že kdyby ze dne na den facebook nebyl, že bych byla v pohodě.

Kdyby nebyl ze dne na den, tak by podle mě trvalo dlouho, než by si lidé zvykli. Kdyby ale ani nikdy nebyl, tak by si na něj lidé neměli jak navyknout a tudíž by pro ně život bez internetu byl zcela normální..

Zlatý

Vůbec je nevyužívám, ještě jsem se nedozvěděl ani jediný pádný důvod, proč by mě to bylo dobré.
Kdyby neexistovaly, určitě by si všichni zvykli. Nic jiného by ani nezbývalo.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.