Sociální pojištění – mám živnost a PP, nevyjde mi minimální mzda

Dobrý den, mám živnost, která mě neuživí – a zároveň pracovní poměr na zkrácený úvazek. Letos mi poprvé nevyjde předepsaných 96 000 /o hloupých 70,–Kč!/. Kolik budu platit zálohy na sociální pojištění v příštím roce?

Odpovědi
ReHu

Co je pro tebe lepší?
Musíš zvážit, co je rentabilní a třeba se snažit zvýšit příjem z podnikání. Nebo se poohlédnout po něčem, jak podnikání rozšířit.
Je výhodnější o těch 70 Kč příjem ze živnosti navýšit?
Zálohy ti spočítají na OSSZ i na zdrav.poj.

Jambalaya

Upřímně řečeno, jako nejlepší způsob vidím, požádat zaměstnavatele, ať vám přidá vánoční stovku do výplaty a máte po problému!