Danielson

sociální a psychické změny

jaký je rozdíl mezi psychickými a sociálními změnami a jaké jsou na ně příklady

Nejlepší odpověď
MK44

Sociální se týká společnosti. Sociální změny jsou změny ve vztazích mezi lidmi, ať už v rodině nebo mezi národy.
Psychické se týká duše jedince. Psychické změny se projevují například dospíváním, poznáním, hormonální změnou popř. duševní poruchou.
Obojí spolu navzájem úzce souvisí.

Další odpovědi
hanulka11

zde je více odkazů vyber si z nich je to tam vysvětleno

http://www.go­ogle.cz/search?q=roz­d%C3%ADl+mezi+psychic­k%C3%BDmi+a+so­ci%C3%A1ln%C3%AD­mi+zm%C4%9Bna­mi&rlz=1I7ADRA_cs&i­e=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=ie7&re­dir_esc=&ei=p3sYT9z5E­IOC4gS_uYnuDQ