salsa verde

Sociálně slabá rodina…definujte.

Nejlepší odpověď
anonym

je to rodina která stěží může finančně pokrýt své potřeby,nemá dostatek peněz na jídlo,ošacení,za­placení nájmu atd

Další odpovědi
Miroslavst

Musím nesouhlasit i iceT, ale sociálně slabá rodina nemusí znamenat, že děti nemají vzdělání, kradou atd.
Nedostatek financí což přivádí rodinu mezi sociálně slabou neznamená, že se jedná o vyvrhele.

iceT

Takova,ktera z ruznych duvodu nema dost financnich prostredku,deti nemaji zadne zazemi,vzdela­ni,zebricek hodnot,z cehoz vyplyvaji dalsi dusledky-kriminalita,van­dalstvi.

iceT

Miroslave nemusite souhlasit,vyjadrila jsem svuj nazor.Jiste,ne kazdy,kdo ma nedostatek penez je vyvrhel,s tim s Vami naprosto souhlasim,take jsem jako decko patrila k tem slabym,ve skole se mi smali,protoze jsem nemela to,co ostatni,ale mi rodice me vychovali slusne a dali mi to,co mi dat mohli.Dnes je to asi jine.