michaela17

Snižují pohlavky inteligenci?

Budu po nich hloupá?

Nejlepší odpověď
Drap

Ba naopak. Jsem přesvědčen, že dobře směrovaný pohlavek ve správnou chvíli pomáhá ke zvýšení inteligence.

Další odpovědi
marci1

Nemohu posoudit, mě nikdo nikdy nepohlavkoval. 🙂 Někomu nevadí, když pohlavek dostane, někomu to může způsobit duševní újmu. Jsem pro jiné způsoby „trestání“. Dnes stačí dítěti zakázat počítač, vzít načas mobil a je to pro něj větší trest než pohlavek. 🙂

Emefej

Určitě ne. Táta mě řezal jako koně a dotáhl jsem to na dvojitého inženýra.

zjentek

No je to take chuj*ve, valit do děvuchy, bo po papuli mi přide normalni spiš tak u synka, ale u děvuchy nevim, bo děvuchy su trucovite, mohly by se při staři mstit!
Hlupa něbudeš děvucho, spiš by ses mohla minuť povolánim!

Němsti se fotrovi, un to tak nemyslí ..enem mu vzkaž, ezli je zdravy, pche, valit do děvuchy.

Agneta

Já bych řekla, že dostaneš alzheimera nebo MS.

anonym

Určitě ano,Barbakan byl v dětství často pohlavkován.

anonym

pohlavek možná, facka přes celý obličej ne

Agneta

zjentek >>> no ale hlavně když 200 tisíc každý měsíc položí na stůl…tak to bude ten její spokojenější, než kdyby pásl husy…:DDD

zjentek

pšššššš, slušna děvucha tu položila dotaz, ni, tož f klidu.