AmazedWolf

Snižuje se životnost telefonu/zabletu když má přes noc zapnutý displej?

Sníží se životnost telefonu/tabletu když má přes noc zapnutý displej s nejmenším jasem? Na displeji jsou zobrazeny hodiny. Displej je zapnutý cca 7–9 hodin.

Nejlepší odpověď
gecco

Jaký je to display? – LCD?
Vůbec to neřeš, tyto displaye mají životnost >25.000 hodin (při 10 hodin denně je to cca 7 let), tedy budeš mít už dávno nový telefon (možná několik), než tento display chcípne…
😉

Další odpovědi
lexx

zbytečné starosti…krátce po záruce odejde na věčnost a koupíš nový, lepší a levnější,
tak se ten svět točí…