snizeni trestu

byl jsem odsouzen za §250 odst.1/2 §252a odst.1A/3b nepodmineny trest 4roky bude se my neco menit na vysi trestu a jak se to dozvim

Odpovědi
jancu

určitě to amestovano nebude ,amestie nebude jen se měni § a to za male kradeže a td.

standa

Pokud by se ´něco´ mělo měnit, tak se to určitě dozvíte (podle neoficiálních informací by tyto ´případy´ měly být soudně obeslány do konce ledna).

Otázkou je ZDA a JAK se vám trest zkrátí. V novém trestním zákoníku jsou u těchto trestných činů lehce upravené sazby trestů, ale konečné slovo bude mít soudce, který váš případ musí přezkoumat.

Osobně se domnívám, že váš souhrnný trest změněn nebude…