bolak

Sníte jídlo na které vám sedne moucha?

Ptám se na základě tadytoho článku > http://zena.cen­trum.cz/volny-cas/clanek.phtml?id=80­4485#utm_source=cen­trumHP&utm_me­dium=stylebox&ut­m_campaign=A&ut­m_term=positi­on-4 kde píšou že pouze 3% lidí sní jídlo na které mu sedne moucha, což se mi zdá dost přehnaný. Jak jste na tom vy?

Nejlepší odpověď
setapouch

no samo, kdyby mi na to nesedla moucha tak by mi to ani nechutnalo

Kdybych měl vyhodit všechno, na co moucha sedla, musel bych vyhodit i sám sebe.

Další odpovědi
Poklička

no samo, kdyby mi na to nesedla moucha tak by mi to ani nechutnalo

Slayer5

fujky fujky, v žádným případě..

jjj123456789

no samo, kdyby mi na to nesedla moucha tak by mi to ani nechutnalo

Doplňuji:
Nebylo by vhodnější prosté ano/ne?

anonym

no samo, kdyby mi na to nesedla moucha tak by mi to ani nechutnalo

Sním mnohem raději tu mouchu!

zjentek

sním, ale nejdřív z toho ty bakterie očistím (třeba slíznutím jazykem)

já na to napřed vždycky fouknu :o

Funna

sním, ale nejdřív z toho ty bakterie očistím (třeba slíznutím jazykem)

Doplňuji:
bohužel tu opět chybí možnost odpovědi „jiná“
jak co a jak kdy…na které si „jen“ sedla a hned byla odehnána jím…to, na čem se chvíli promenádovala, odkrojím, nebo malý kousek vyhodím, protože když si představím, že mé jídlo navštívila hned po návštěvě nějakého lejna, tak ten kousek raději oželím…

jáára

no samo, kdyby mi na to nesedla moucha tak by mi to ani nechutnalo

anonym

sním, ale nejdřív z toho ty bakterie očistím (třeba slíznutím jazykem)

Chroust je lepší, křupe. Tuhle jsem jej měl pod bramborem (na vojně). Stejně zbyl prázdý ešus a tělo bylo obohacené o proteiny.

marci1

fujky fujky, v žádným případě..

Ne. Jako velmi aktivní hmyz dokáže přeletět až vzdálenost osmi kilometrů, kdy na své končetiny nasbírá velké množství mikroorganismů. Infekce se tak mohou snadno přenést na jídlo, na které si sedne. Výzkumy odhalily až 5 milionů choroboplodných zárodků na nohách jedné mouchy. Nepozorovaně se tak lze nakazit nemocemi, jako je trochom, tuberkulóza, tyfus, cholera, úplavice nebo sněť.
http://www.chytre-bydleni.cz/otravna-moucha-domaci-je-prenasecem-chorob.-jak-se-ji-zbavit

bolak

Funna: to chápu, jednou jsem viděl jak mi sedla moucha na hovno, tak strašně mě to znechutilo, že jsem ho ani nedojed..

anonym

myslýš to pragma faulo :D