Sním žít v Americe.Chodit tam do školy. Ale nemám představu, kolik tam ta škola tak stojí střední?

Nejlepší odpověď
venkovan

Pokud si takové informace neumíš vyhledat na internetu, tak raději zapomenout.
Přesto – existují programy pro studium v zahraničí. Především v zemích EU, znám studenty kteří maturovali i v mimoevropských školách. Ale vše je to o vysoké odpovědnosti a samostatnosti podložené dobrými školními výsledky.
Hamburger s colou si můžeš dát i v Čechách.

Další odpovědi
Děda Louda

Myslím, že to můžeš klidně nechat na něm, když tam budeš žít s ním.

led

Snívaj ďalej.
Ak chceš žiť v Amerike, bez peňazí, profesie a znalostí a počiatočného odrazu, si tam jedna veľká nula. Najprv si dokonči vzdelanie – máš výhodu, platí to štát – a potom sa rozhodni.

quentos

asi jde o překlep, básnířka chtěla říci „sním“. Taky jsem měl něco podobnýho na jazyku ;{)>