Pájo

Sníh není nepřítel? Co myslíte?

Dokonce dokáže „Pomáhat a chránit!“ ;D
http://www.no­vinky.cz/krimi/287418-jak-jednoduche-policisty-k-zlodeji-dovedly-stopy-ve-snehu.html

Nejlepší odpověď
Drap

Proč by měl být nepřítel. Patří k našemu životu a je i pro náš život důležitý. Někdy se nám sice může zdát že je ho už dost, ale v přírodě má všechno svoji důležitost.
A ten v odkaze měl zkrátka smůlu

Další odpovědi
Damiana

Vzpomínám na jednoho patologického žárlivce, který podobnou „metodou“ trval na nevěře své ženy. Měli chalupu na malé vsi, ale dost stranou, kde byly jen další dvě – a stopy ve sněhu od jejich obydlí ho dovedly až k sousedově domku. Jak to u těchto typů bývá, nezabýval se podrobnostmi, v jeho mysli bylo „dokonáno“, takže svou ženu „pro jistotu“ profackoval a na půdě se pokusil spáchat sebevraždu. To, že stopy patřily sousedovic dospělé, dvoumetrové dceři, která si přišla v bufách vypůjčit olej, se dozvěděl až od přivolaných policistů. Ale stejně jim nevěřil.

Matthew

Sníh je mi nepřítelem pouze tehdy, pokud se nachází ve stavu věčně co si rozbředlého :D všude samé bláto, posypová sůl atd. Přál bych si aby byla znova taková ta Ladovská zima z mého dětství. Pěkný sníh a počasí. Jinak k tomu článku asi jedno velké HAHA :D