Miroslavst

Sníh a zase sníh

Jak je to u vás se sněhem?
U nás se koukněte:
http://kamera­.omegatech.cz/
a to má z neděle na pondělí napadnout až 25cm.

Nejlepší odpověď
Mousinek

Máte tam pěkné náměstí a určitě je to pěkné město. Tady u Karviné je jen pocukrováno a bez sněhu. To se máme že?

Další odpovědi
anonym

U nás na Kraslicku je to jako v pohádce z mrazíka!Jedním slovem-nádhera!Lanškrou­ňáci taky to máte hezký!

iceT

U nas jeste nesnezi,dokonce vykukuje slunicko,ale teplo neni.

hanulka11

Tak u nás je pocukrováno a přimznuto a už si brousím hrablo.