hanny 2

Snídáte každý den? A co nejčastěji?

Doplňuji:
Já snídám ovesnou kaši/instantní EMCO/,do toho si dávám nějaké ovoce a konopné semínko,někdy nějakou buchtu,o víkendu celozrnné pečivo s něčím/párek,šun­ka,sýr,vajíčko/ a ovocný nebo zelený čaj.Dobrou chuť.

Nejlepší odpověď
jey

Kterypak savec pravidelne „snida“ nebo ji ? Tihle EXPERTI co meni nazory kazdych par let si nejak nevsimli, ze nejsme nic jineho nez savci, co umi mackat ruzne knofliky !!!
Nesnidam nikdy, protoze rano nemam hlad ani chut, piju ale vodu s limetkou, medem a se skorici
Jsem stihla, slusi mi to a v ocich mam jiskru !!! nekacam – opravdu mam :) Jey

Další odpovědi
Terryle

Taky – bez snídaně bych zhynula. Většinou opečený toasty s nějakou pomazánkou nebo se šunkou a sýrem. Zjistila jsem, že ráno se víc najím něčeho slanýho s masem, než sladkejch buchet nebo cereálií. A občas je i fajn plácnout si na pánev dvě vajíčka a udělat volský oko na šunce…
A k tomu sklenici studený vody a zelenej čaj, většinou.

hanulka11

ano , snídám pravidelně
dnes to bylo kakao a chléb s florou a plátkem sýra
někdy snídám jogurt , jindy cottage, dle chuti kávu s mlékem, čaj
A co vy máte ráda k snídani?

BEAES

Je dobré se naučit snídat, já snídávám kávu a k tomu třeba dnes koláč, jindy chléb s něčím nebo ovesnou kaši.

dědapetr

Krajíček chleba ze sýrovou pomazánkou a kefír.
Doplňuji:
Ještě s tvarohovou pomazánkou a chleba s máslem a vajíčkem.

gnosis

vetsinou ano, nejcasteji chleba s maslem a vejcem (smazene/varene,na mekko), obcas do toho nejaka zelenina.

experti na vyzivu povazuji snidani za nejdulezitejsi jidlo dne. mela by zahrnovat az 1/3 prijate energie ve strave behem dne. lide, kteri nesnidaji maji vetsi pravdepodobnost poruch soustredeni, metabolismu a jsou nachylnejsi k problemum s telesnou vahou.

velmi zajimavy clanek o snidanich v ruznych zemich po celem svete najdes na eng wiki:
http://en.wiki­pedia.org/wiki/Bre­akfast

tom004

Snídám,a nejraději polévku,nebo kávu a krajíc chleba (suchý,posolený).

quentos

většinou jo, tak nějak drobně, kus bábovky, čaj a kafe