Avatar uživatele
hanny 2

Snídáte každý den? A co nejčastěji?

Doplňuji:
Já snídám ovesnou kaši/instantní EMCO/,do toho si dávám nějaké ovoce a konopné semínko,někdy nějakou buchtu,o víkendu celozrnné pečivo s něčím/párek,šun­ka,sýr,vajíčko/ a ovocný nebo zelený čaj.Dobrou chuť.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? BEAES, hanulka11, tom004, dědapetr před 4770 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jey

Kterypak savec pravidelne „snida“ nebo ji ? Tihle EXPERTI co meni nazory kazdych par let si nejak nevsimli, ze nejsme nic jineho nez savci, co umi mackat ruzne knofliky !!!
Nesnidam nikdy, protoze rano nemam hlad ani chut, piju ale vodu s limetkou, medem a se skorici
Jsem stihla, slusi mi to a v ocich mam jiskru !!! nekacam – opravdu mam :) Jey

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Taky – bez snídaně bych zhynula. Většinou opečený toasty s nějakou pomazánkou nebo se šunkou a sýrem. Zjistila jsem, že ráno se víc najím něčeho slanýho s masem, než sladkejch buchet nebo cereálií. A občas je i fajn plácnout si na pánev dvě vajíčka a udělat volský oko na šunce…
A k tomu sklenici studený vody a zelenej čaj, většinou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

ano , snídám pravidelně
dnes to bylo kakao a chléb s florou a plátkem sýra
někdy snídám jogurt , jindy cottage, dle chuti kávu s mlékem, čaj
A co vy máte ráda k snídani?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Je dobré se naučit snídat, já snídávám kávu a k tomu třeba dnes koláč, jindy chléb s něčím nebo ovesnou kaši.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Krajíček chleba ze sýrovou pomazánkou a kefír.
Doplňuji:
Ještě s tvarohovou pomazánkou a chleba s máslem a vajíčkem.

Upravil/a: dědapetr

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnosis

vetsinou ano, nejcasteji chleba s maslem a vejcem (smazene/varene,na mekko), obcas do toho nejaka zelenina.

experti na vyzivu povazuji snidani za nejdulezitejsi jidlo dne. mela by zahrnovat az 1/3 prijate energie ve strave behem dne. lide, kteri nesnidaji maji vetsi pravdepodobnost poruch soustredeni, metabolismu a jsou nachylnejsi k problemum s telesnou vahou.

velmi zajimavy clanek o snidanich v ruznych zemich po celem svete najdes na eng wiki:
http://en.wiki­pedia.org/wiki/Bre­akfast

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Snídám,a nejraději polévku,nebo kávu a krajíc chleba (suchý,posolený).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

většinou jo, tak nějak drobně, kus bábovky, čaj a kafe

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek