Snídani sněz sám, s obědem se rozděl s přítelem… a komu byste dali večeři – konkrétně?

===================
Já bych ji dal Jugarovi, ať se tím uzeným bůčkem zadáví!

Nejlepší odpověď
anonym

Sice přísloví říká nepříteli, ale raději ji sním sám, abych na toho nepřítele měl sílu.
A za další…lépe se večer usíná s plným žaludkem než s prázdným.S práz­dným člověk přemýšlí co by kde snědl, s plným mohu přemýšlet o problémech.

Další odpovědi
johana 56

Večeře se podle přísloví má dát nepříteli. Proto ji naservíruji sama sobě.

„Nehledejte žádného nepřítele ve svém okolí. Nepomlouvejte lidi, které de facto ani dobře neznáte. Vy jste ve skutečnosti sami sobě největším nepřítelem, jehož jste doposud ve svém životě potkali. Vy jediní jste tím nepřítelem, kdo má tu moc zničit váš charakter a svést vás z cesty úspěchu. Vy jste tvůrci anebo ničitelé svého vlastního osudu. Hlavně se bojte a bojujte proti nepříteli hnízdícím ve vašem vlastním těle. Nepřišel jsem k vám, abych vám radil, ale abych vás upřímně varoval…“

Jan Berwid-Buquoy

rouzi

Na večer tak sklenku mléka, v mém okolí není nikdo, kdo by měl zájem o mléko.
I přítele bych vytočila, natož nepřítele.

arachis

Asi také budu samA sobě nepřítelem-já se o večeři nedělím.

briketka10

Sama sobě nejsem nepřítelem, není to možné.
Mám se přece ráda.
Jen kousek uždíbnu a zbytek večeře dám
potulným pejskům.
A něco co chutná mýmu kocourkovi, tak i jemu 😁

da ny

Přežité přísloví 😉
Snídat se musí, večeři nikomu nedám (ani tu druhou)… zdraví je zdraví 🙂
A přítele v nouzi nakrmím také! Něco se doma vždy najde … :D
http://www.tvo­jetelo.cz/zdra­vy-jidelnicek-jak-jist-zdrave/

marci1

Sobě, nepřítele nemám a nevím, proč bych mu ještě měla nechat večeři!:-))

zjentek

Mně to od rána všecko sežere fenka, takže já tohle řešit nemusím.

gecco

Večeři nedám, maximálně bych se o ni byl ochoten s dobrým přítelem rozdělit…
😉

Klaproth

Chceš se vnutit na večeři? Pokud se spokojíš s obyčejnými šunkofleky, tak tě dnes večer zvu. Potom můžeme zajít na „jedno“ a trochu pokecáme.

anonym

Klaproth, teď nevím. Včera jsem měl domácí uzený bůček a dnes šunkafleky? Ale jo, pozvání přijímám i s tím dodatkem. 🙂

gagaga

ja se ted dovolenkovala..on je tu jugar zas ?

  • iv-

gecco

No jo – zase dostal naBANčeno, tak se včil jmenuje Warrior…
😉
Otravu novým kouskům nenaučíš…
_____
Aspoň, že sis odpočinula…
😉

gagaga

aha..diky :)

zjentek

néné , Jugar tady není, on tady nadělal dluhy a zdeřil.

da ny

lahny,
s plným žaludkem, hlavně před spaním se přece lépe přemýšlí (vzpomíná) o příjemných věcech, problémy nech v té době raději stranou ;)
Brzy usneš a vyspíš se do růžova čili do zdraví!
🙂

briketka10

da ny

Já si navečer dávám arašidky v chilli, nebo
ve Wasabi těstíčku ty jsou dost ostrý. ale
móc dobrý, pak už jen slabou kávičku nic
mi nedělá a jdu spát asi ve 3 – 4 hoďky 😁