Lucie23

Snídaně-teplé či studené ?

Zajímalo by me jaké jídlo je podle vas k snídani zdravejsi.. Teplé nebo studene ? A proč ?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Je to jedno,hlavně se nasnídat.Teplé mysli není nic moc a ani rohlík z máslem bych neohříval.

Další odpovědi
arygnoc

rozhodne teplé.
studená káva mi nechutí.

;-Q

gecco

Teplé…
I kdyby to měla být třeba dršťkovka s rohlíkem…
😉
Líbí se mi ´anglická´ snídaně – smažená vejce, restovaná slanina, teplé párky, teplá zelenina… Akorát ten jejich chleba mi ´nejede´.

Lamalam

Podle toho, co snídám. Kávu zásadně teplou, pivo vždy studené.

Drap

Jednoznačně teplé. Teplé jídlo je pro žaludek vždy přijatelnější než studené.

Stingo

To je úplně jedno, hlavně má být jídlo výživné.

NelieM

Většinou snídám studené (jogurt, rohlík, bagetka), když je čas tak tousty. Piju akorát teplý čaj/kafe.
Doplňuji:
*zapečené tousty

talka

Cokoliv teplého.