Gábinka

Sněžný muž, Loch Ness.. Existují?

Co myslíte ? Existuje sněžný muž,loch nesská příšera?.. A znáte ještě nějaké takové ,,přírodní záhady?

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě ne, protože ani jedno, ani druhé jsem neviděl. I když lidská blbost taky neni vidět a přece jenom tu je.

Další odpovědi
sevos

Já myslím,že jo.

terry

Jasne ze jo. Proc se tak hloupe ptas?

Coliffe

No, to určitě ne. Copak je někdo někdy viděl? A když už, tak se najde vysvětlení. Jako s těmi duchy, e skutečnosti to byl jen vítr a kapky

lajo

Existujú a objavujú sa hlavne po piatom poldeci.

venkovan

Že jsem něco neviděli, neznamená, že to neexiatue.
Navíc dle vypravování z polární expedice, tak při volně mis expedice bioložku Ekrtovou do husté vánice odnesl sněžný muž s výkřikem" Přeci jenom nevyhynu!"

Lenča59

Bože, nějací bastardi něco nevidí a hned to neexistuje… Taky jste neviděly svůj mozek a přece jenom věříte že tam je.. bohužel, asi NENÍ! ..Víš, nic není nemožné..to je moje heslo! ;) Jak vznikl vesmír? Nikdo neví…velký třesk..hmmm je to možné ale taky nemusí. Lidé toho neviděly! třeba právě pod tebou stojí njaká bytost ani o tom nevíš =D