Sněžilo u nás někdy v srpnu?

Většinou sněží v zimě. Někdy i na jaře.
Je možné že by začalo sněžit třeba v srpnu když jsou třicítky?

Nejlepší odpověď
quentos

Už se to několikrát stalo

u nás v Podkrkonoší to pamatujem

Další odpovědi
anonym

Už se to několikrát stalo

V Krkonoších nebo na Šumavě může sněžit i v srpnu – ale v tu ´chvíli´ jsou tam pak „třicítky“ leda tak pěkný holky…
;-D

petra15

Nejde to

Není mozné, protoze jsem to zakázala---tak nemusís mít obavy:-)

Lamalam

Už se to několikrát stalo

Nejenom na Šumavě nebo v Krkonoších, zažila jsem to i v Krušných Horách.

Front

Už se to několikrát stalo

huxa

Už se to několikrát stalo

Doplňuji:
Žiji blízko hranic se Slovenskem a přes svůj život jsem zde zažil kromě desítek krupobití i sněžení o prázdninách. Samozřejmě, sníh se na silnici hned rozpustil, ale sněžilo.

Emefej

Už se to několikrát stalo

Ano, na horách je to normální.