kablik

Sněží u vás taky?

Musím se pochlubit,v severní části Brna nám napadlo a ještě v 18.45 stále padá, asi 15cm krásnýho sněhu, nejvíc za celou zimu, podle pocasi.cz/radar bude padat aspon do rána, motoristé nadšením asi nejásají, já chodím pěšky tak mi to nevadí.

Nejlepší odpověď
Sůwa

V Praze zatím ne, ale vůbec se na to netěším. Sníh v březnu snad už ani nepamatuju 🙂

Další odpovědi
vlk samotař

Sněží od oběda asi 10 cm už mi ten bílej nesmysl začíná s**t.

Lucijej

U nás taky......akorát vyjdu rozpařená z tělocvičny a tam kopa sněhu :o)
Doplňuji:
A přes noc taky sněžilo…

badisko

nesnezi…tady je
Déšť
°C | °F
Srážky: 80%
Vlhkost: 81%
Vítr: 24 km/h takze vam ten snizek docela zavidim…

gepik

Na Vsetínsku taky hustě sněží, už skoro 10cm. 18:58 18.3.2013

Drap

Severně od Brna. Intenzivně padá asi od 11 hodin. Taky cca 15 cm, části silnic, zvláště kopce jsou nesjízdné.

muhamed

Olomouc…nám tady furt vypadává proud :'((

Lenča59

muhamed: nebydlím sice v Olomouci,, ale nám taky už asi 2× vypadl

U nás taky, takovýho sněhu…no pěkné jaro :) 16.3 příjemné teplo, sluníčko. 17.3 šílenej vítr 18.3. sníh! < taky ste to tak měli? :<

Fantom Nasty

Jasně!Sněžííí­íí,v Praze napadly už „2cm“

pusinka50

V Praze padaj hov.a s háčkama, hrůza, už aby byl duben