roxy52

Snesou se dva sokolíci v jednom bytě ?

Zítra si jedu pro další andulku.Bude to taky kluk,(Otík),ale o rok mladší než ten,co ho už mám.Je asi blbost dát je spolu do jedny klece,co?

Nejlepší odpověď
Jahoda

Zkuste je dát na chvíli k sobě a pozorujte reakci. Zajděte třeba za rok a vykukujte. A to proto, aby si mysleli, že tam nejste. 🙂

Další odpovědi
elektrikář

Pro jistotu si do klece dejte kousek skla a rozdělte jim byt než si zvyknou jinak se vám poperou, berou to jako narušení svého teritoria.