Spiritus

Snese se otec kocour se svým mládětem?

Aby ho třeba neroztrhal nebo mu neublížil…

Nejlepší odpověď
Cullinda

To se stává, raději bych je k sobě nedávala, dokud je kotě zranitelné.
Proto se také kočky před porodem uchýlí někam stranou do bezpečí.

Další odpovědi
Čarodějnice

Kocour od přírody mládata zabijí aby se kočka zase prskala a on dostál páření.Jako by chce urychlit ciklus.Příroda je příroda
bohožel.Tak pozor na kocoura.

mirka151

JAKO U LIDÍ KDYŽ JE TATÍNEK HODNÝ........ NÁŠ KOCOUR SE KOTAT MOC NEVŠÍMÁ,ALE NEUBLIŽUJE!!!