antík

Snění a jeho následky..

Je normální, že když sníte a zdá se vám že prožíváte nějaký složitý děj, v tom ději navazujete určitá vztahová pouta a po probuzení cítíte takovou rozpolcenost ?

Odpovědi
Larissa

Ano.

badisko

snenim se ti ukladaji informace v mozku je to podobne joko u pocitacu defragmentace disku no a pokud se ti zdaji takove sny tak si myslim se neco asi nebude uplne v poradku v tvem vztahu nebo jsi jen nevyrovnany …ale jinak o sneni zde ..http://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Spánek

pizlicka

ano,né sny,ale snění je velmi nebezpecne.vzdyt cim zivis myslenky a srdce,po tom touzis.