ananas9

Snědla jsem toho dneska moc?

Snídaně:1 kus bábovky
Svačinka:1 bábovka,půlka bounty,müsli třešnová
Oběd:guláš
Odpolední svačinka:zeleninový mix s chlebem+2 müsli tyčinky
Večeře:šunka+chléb+ze­leninový salát
Pohyb:3 hodiny gymnastiky
Pití:voda, citrónová minerálka a zelený čaj
Děkuji moc za odpověď☺.

Nejlepší odpověď
klumprt

Ke svačince byla celá bábovka?
K večeři celá šunka? Taková ta s kostí jakou měla kmotra liška? Celý chléb?
Kolik bylo knedlí k tomu guláši?

Další odpovědi
anonym

Málo, musíš přidat. Na II večeři si dej 20–30 dkg pečenýho bůčku!

I když to patří do jiné kategorie, nedá mi to, abych po včerejší gratulaci klumprtovi, nepogratuloval zde přítomnému Metesax-ovi, který už stojí s námi na bedně. Blahopřeji.

Agneta

To je „akorát“, pokud toho guláše nebylo „pět kilo“, a dále pokud nebyly nevhodné nápoje typu „Cola“.:D
Baromut, trochu cukru a fosfátu je potřeba, ale samozřejmě nepřehánět, a teď šupky dupky do postýlky, je devět, dobrou noc:DDD

quentos

Nevíme nic o vaší tělesné konstituci ani o náročnosti vašeho obvyklého dne (práce/studium, domácnost…)
Takže pro uspokojivou odpověď máme málo informací.

anonym

Mohu jen konstatovat, jak příšerné stravovací návyky seznáváš. I já nyní na své cestě zimní Evropou budu mít vyváženější příjem cukrů, minerálů, … (A to budu jíst kořínky, hmyz, …) Snídaně musí dosahovat nejnižšího možného glykemického indexu, neboť má nakopnout na celý den. Chce to ihned ráno doplnit vápník, serotonin, mangan, selen, hořčík, vitamíny, … Kus bábovky bych bral jako svačinku. Oběd stravitelný do večeře – průměrný GI. Guláš to splňovat může, ovšem bez upřesnění složení… No a ta katastrofální večeře – snad jedině, že by šunka neobsahovala 40% kůže, drcených parohů atp. Taktéž že by chléb byl žitný (zkrátka nízké GI) a salát lehký, do spánku strávený. Já si představuji to nejúděsnější pohoštění, ovšem nemohu vyvodit jakýkoliv závěr na základě takto nedostatečně rozebraného jídelníčku. Rozhodně však mohu konstatovat, že se to moc zdravé stravě nepřibližuje. (Chvála za zeleninu mi nepřijde zase tolik důležitá.)

Baromut

Ty müssli tyčinky bych vyřadila. Myslíš si, že jíš zdravě, a přitom je v tom cukru až hrůza.

mokrygorky

Už jsi se ptala na zpovednice.cz

zjentek

..tak to už seš najezená i na zítra

anonym

Já myslím,že to cos snědla,je tak akorát.
Jen nevím jak to bylo s tím guláškem,kolik knedlíků.

zjentek

tak to už seš najezená i na zítra

klumprt

barbakan: A tu druho večeři by patřilo ještě řádně spláchnout pivem, ne? Jen se obávám, že ananas má na pivo ještě čas 🙂

anonym

Máš pravdu, ale na její věk bych nedoporučoval ani mléko! ?.)

klumprt

barbakan: A tu druho večeři by patřilo ještě řádně spláchnout pivem, ne? Jen se obávám, že ananas má na pivo ještě čas 🙂