Pokročilý

Snědla jsem toho dneska moc?

Snídaně:1 kus bábovky
Svačinka:1 bábovka,půlka bounty,müsli třešnová
Oběd:guláš
Odpolední svačinka:zeleninový mix s chlebem+2 müsli tyčinky
Večeře:šunka+chléb+zeleninový salát
Pohyb:3 hodiny gymnastiky
Pití:voda, citrónová minerálka a zelený čaj
Děkuji moc za odpověď☺.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Ke svačince byla celá bábovka?
K večeři celá šunka? Taková ta s kostí jakou měla kmotra liška? Celý chléb?
Kolik bylo knedlí k tomu guláši?

Další odpovědi:

Zlatý

Málo, musíš přidat. Na II večeři si dej 20-30 dkg pečenýho bůčku!
============================== ========

I když to patří do jiné kategorie, nedá mi to, abych po včerejší gratulaci klumprtovi, nepogratuloval zde přítomnému Metesax-ovi, který už stojí s námi na bedně. Blahopřeji.

Stříbrný

To je "akorát", pokud toho guláše nebylo "pět kilo", a dále pokud nebyly nevhodné nápoje typu "Cola".:D
Baromut, trochu cukru a fosfátu je potřeba, ale samozřejmě nepřehánět, a teď šupky dupky do postýlky, je devět, dobrou noc:DDD

Zlatý

Nevíme nic o vaší tělesné konstituci ani o náročnosti vašeho obvyklého dne (práce/studium, domácnost...)
Takže pro uspokojivou odpověď máme málo informací.

Bronzový

Mohu jen konstatovat, jak příšerné stravovací návyky seznáváš. I já nyní na své cestě zimní Evropou budu mít vyváženější příjem cukrů, minerálů, ... (A to budu jíst kořínky, hmyz, ...) Snídaně musí dosahovat nejnižšího možného glykemického indexu, neboť má nakopnout na celý den. Chce to ihned ráno doplnit vápník, serotonin, mangan, selen, hořčík, vitamíny, ... Kus bábovky bych bral jako svačinku. Oběd stravitelný do večeře - průměrný GI. Guláš to splňovat může, ovšem bez upřesnění složení... No a ta katastrofální večeře - snad jedině, že by šunka neobsahovala 40% kůže, drcených parohů atp. Taktéž že by chléb byl žitný (zkrátka nízké GI) a salát lehký, do spánku strávený. Já si představuji to nejúděsnější pohoštění, ovšem nemohu vyvodit jakýkoliv závěr na základě takto nedostatečně rozebraného jídelníčku. Rozhodně však mohu konstatovat, že se to moc zdravé stravě nepřibližuje. (Chvála za zeleninu mi nepřijde zase tolik důležitá.)

Pokročilý

Ty müssli tyčinky bych vyřadila. Myslíš si, že jíš zdravě, a přitom je v tom cukru až hrůza.

Pokročilý

Už jsi se ptala na zpovednice.cz

Zlatý

..tak to už seš najezená i na zítra

Já myslím,že to cos snědla,je tak akorát.
Jen nevím jak to bylo s tím guláškem,kolik knedlíků.

Diskuze k otázce

Zlatý

zjentek

tak to už seš najezená i na zítra

Stříbrný

klumprt

barbakan: A tu druho večeři by patřilo ještě řádně spláchnout pivem, ne? Jen se obávám, že ananas má na pivo ještě čas :-)

Zlatý

barbakan

Máš pravdu, ale na její věk bych nedoporučoval ani mléko! ?.)

Stříbrný

klumprt

barbakan: A tu druho večeři by patřilo ještě řádně spláchnout pivem, ne? Jen se obávám, že ananas má na pivo ještě čas :-)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.