cubulka

Snažíte se zhubnout

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Jikra

Ano

Snažím ale jde to ztuha.
Než mi našli vyšší cukr tak jsem vážil 100kg.
Po 15 měsících mám 83kg,ale je to fuška.
Sbohem můj milovaný bůčku.

Další odpovědi
panenka

Ne

filva

Ne

Valky

Ne

Jikra, gratuluju a jen tak dál. :o) Pokud jde o zdraví, tak to schvaluju, já mám ideální váhu, zhubnout se nesnažím, jen jsem zavodněná, jelikož jsem vždy hodně solila a teď mi to organismus vrací, takže se snažím odplavit sole z těla…
Jinak si myslím, že nějaké drastické diety… nesmysl… hubnout vždy tak, že začneme jíst trošku víc zdravě a sportujeme… Jinak to nemá cenu :o))) Takže místo uzenýho večer, si dáme jablko a podobně… Ale pokud je někdo spokojený s kilíčky navíc a zdravotně ho to neomezuje, tak proč né? :o)))