Nykki

SMS zdarma z internetu

Dobrý večér,
hledám nějakou sms bránu, kde si zadám čas kdy má být sms odeslána… Mně se zdá, že jsem něco takového už viděla, ale nedaří se mi to najít
Díky
Doplňuji:
Ha ha, myslíš, že neumím používat google?(!!) Teď jsem to dobu hledala.. Potřebuju stránku, kde bude samostatné okénko pro čas a datum,kdy má být zpráva odeslána

Nejlepší odpověď
iceT

Mám dojem,že zrovna vodafone tuto možnost nabízí,jen si nejsem jistá,jestli to jde odeslat i bez registrace,ale stejně zadáváš svoje číslo,tak registrace není nutná,jen s tím časováním si nejsem jistá.

jo tak to tam je

https://park.vo­dafone.cz/egw/­.0

Další odpovědi
anonym

Zde je hodně možností..jen si vybrat. https://www.go­ogle.cz/search?q=sms+zdar­ma&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozi­lla:cs:offici­al&client=fire­fox-a&gws_rd=cr&e­i=67_zUpt2qNTjBIP­jgZAO
Doplňuji:
Byl jsem moc zbrklý a nedočetl přesné znění otázky.
Ale řekl bych, že tato stránka by mohla pomoci.
http://techne­t.idnes.cz/za­jimave-programy-a-utilitky-ke-stazeni-zdarma-sms-posilace-pls-/software.aspx?c=A040803­_5265783_softwa­re

Tisbo

Do do doby, než jsem si u operátora pořídil neomezený paušál jsem používal službu smsbrana.cz . Nejen, že si můžeš zadat čas, kdy chceš SMS odeslat, ale můžeš si tam taky dobít kredit a za směšnou sumu odesílat SMSky do všech sítí s tím, že se příjemci nezobrazuje žádná reklama a SMS mu dojde z tvého čísla.

Sůwa

ice T – díky, právě jsem se tam registrovala. Jen jestli se nebudou divit, až budu posílat SMS sama sobě. Já si totiž někdy zabordelím mobil, tak abych ho našla 😁

iceT

taky se někdy prozváním,ale snad mě nebudete proklínat,ono to při registraci odečítá kredit z registrované­ho čísla…

Sůwa

Ono to zas tak zlé nebude, mám Vodafone jako poskytovatele jak v mobilu, tak i internetu a mám tarif s voláním i SMS do jejich sítě zdarma. 🙂

briketka10

😁