lenisek01234

Sms z internetu Cheb na Malorku??

Je možný poslat sms z internetu z Chebu na Malorku a co se za nebo před číslo musí dát za čísla, a by se to odeslalo moc díiky

Odpovědi
greek

Z internetu se dají posílat SMS, ale jde o to, jak tyto služby poskytuje operátor (zdarma/za poplatek). Předvolba je +34 + číslo účastníka /např.:+341234567­89. V dnešní době, kdy SMS stojí kolem 1,– Kč, bych volil posílání SMS z mobilu, je to jednodušší.
A jestli je to z Chebu na Malorku, nebo na Nový Zéland, na tom nesejde.

anonym

Odesle se to uplne stejne jak kdyz posilate z Chebu do Chebu. 🙂
Napiste jen to mobilni cislo a text a je to. -iv-