misicka2310

Lze zjistit kdo odeslal sms pres internet?

dobry den tchyni někdo posila sms z internetu da se nejak zjistit kdo to posila nebo muze to zjistit policie? dost ji to totiž otravuje a sms nejsou nijak přijemne

Odpovědi
cochee

Policie možná může, vlastními silami asi ne. Nevím, jak je tomu u ostatních operátorů, ale u Vodafone, pokud by byla tchýně u nich, se dá příjem internetových SMS zablokovat přes Vodafone samoobsluhu.

anonym

Ať tchýně podá trestní oznámení pro podezření na stalking (ať SMSky schová, vytiskne a k TO přiloží)…
PČR (s pomocí operátora) by měla být schopna zjistit IP počítače.