DeathStroke

Sms na dobrou noc

Chci své dívce napsat nějakou krásnou smsku ale nechci básničku … nevíte někdo kde bych našel alespoň předlohu podle které bych to napsal děkuji :)

Nejlepší odpověď
ShyDoe

Nejlepší jsou upřímná slova z tvé hlavy ;)

Další odpovědi
Lordcruss

http://www.ruz­necitaty.estran­ky.cz/clanky/sms-na-dobrou-noc/ostatni--.html

marci1

Noc roztahuje svá křídla, chystá se přikrýt celý svět. Sladký sen pak přijde a lehounce se dotkne Tvých víček, ať je tak kouzelný a nádherný, jako jsi Ty. Přeji Ti čarokrásnou noc.

melanie

Miluji Tve krasne telo, co po ranu ci k veceru me chtelo. Miluji Tvou krasnou vuni, ve ktere se utapim jak v hluboke tuni. Miluji Te a chci Te moc, tak uz spinkej, dobrou noc!!!

Na postýlce v nočním tichu stále na Tě vzpomínám, po obláčku tiše ploucím hubičku Ti posílám.

Na postýlce ležím sám a jen na Tebe vzpomínám. Lásko má jediná, MILUJI Tě strašně moc a přeji Ti sladkou noc. Aby se Ti hezky spalo, posílám Ti pusu na to.