Sms jízdenky: Když zaplatím přes telefonní automat na ulici. Jak se mám při kontrole prokázat přijatou smskou?

Nejlepší odpověď
www

Tento způsob není pro telefonní automaty, pouze pro mobily. Tedy takto to nelze.

Další odpovědi
Reezo

nevím zda by to šlo, ale pokud to dokáže příjmou sms, tak je teoreticky možné získat tu jízdenku a to tak, že si opíšeš kód, který ti příjde v sms. Občas své přítelkyni kupuji jízdenky a pak jí přepošlu ten kód, který je nutný při kontrole zadat.