opavelka

Je, prosím, nějaká chytrá aplikace (android), která mi umožní spojit si dvě sms konverazce dohromady?

Je, prosím, nějaká chytrá aplikace, která mi umožní spojit si dvě sms konverazce dohromady? Z jendoho čísla SMS dostávám a na druhé odpovídám, tak aby to bylo dohromady v jendom vláknu. Děkuji!!

Odpovědi
mat pan

Zkus si stáhnout WhatsApp – je to na rok zdarma, posílání zpráv zdarma po celou dobu a můžeš si vytvořit skupinovou konverzaci – psal/a by jsi do konverzace a viděla by to obě čísla.