Smrtelna autonehoda!

Jsem velmi zvedava na to,zda bude Dara Rolins pykat za to,ze se velkou merou podilela na smrti cloveka,jakou rychlosti asi jela?Nebo jako na techto strankach probirana CELEBRITA bude bez viny!

Nejlepší odpověď
Toruk

Policie a soudy nejsou vždy objektivní. Někdy za jistých okolností dokáží být objektivní „tak jak je třeba“.

Další odpovědi
Michal

Musíme se naučit ctít zákon a rčení „padni komu padni“ by neměla být starobylá fráze, také by se měla ctít věta:Zákonodárce by nejvíc měl ctít zákon sám.Na to se jaksi zapomíná.....­.......

kvikal

to snad záleží na soudech a policii a NÉ na mě…
Toruk: já vím, že nejsou vždy ideální, ale i tak to neovlivním…