Sarrow

Smrt našich hokejistů

Náš tým už není co býval…
Co myslíte, byla ta nešťastná událost před 2 lety po výhře nad Ruskem, skutečně jen nešťastná náhoda?
Doplňuji:
Shodou náhod mám stejné jméno jako jeden ze zesnulých ;)
J.M.

Odpovědi
led

Pokiaľ myslíte verziu fyzickej likvidácie, je to obyčajné špekulácia.
ČT24 7. 9. 2012 08:00
"Podle vyšetřovací komise mohl za nehodu pilot, který při startu bezděčně brzdil. Jenže se objevila i další pochybení, která zřejmě k tragédii přispěla. Posádka nebyla dostatečně přeškolena a jeden z pilotů před startem požil lék, který by se při řízení letadel užívat neměl. Vyšetřovatelé odhalili i chyby letištního personálu.

Po roce teď úřady obvinily i člena vedení aerolinek, kterým letoun patřil. Náměstkovi ředitele Jak-Servis Vadimu Timofejevovi hrozí až sedm let vězení. Podle vyšetřovatelů měl nezákonně připustit posádku k letu. Timofejev je poslal do kabiny, přičemž kapitánovi zařídil falešnou licenci, a druhý pilot ani nevěděl, jak se stroj ovládá."
http://www.ces­katelevize.cz/ct24/sve­t/194720-rok-od-leteckeho-nestesti-v-jaroslavli-lokomotiv-vstava-z-popela/
http://zpravy­.tiscali.cz/vy­setrovatele-letecke-nehody-z-jaroslavle-po-roce-vznesli-obvineni-156572

RyuzakiKate

Rachna kachna, to to neletělo.