Smrdí okoli u bioelektraně

Dobry den doslecha jsem se že při výrobě elktřiny z biomasi je velky smrad hlavne u čistění kádi , je to pravda nebo zase neaka KACHNA už je zaražejici že takove zařízeni musi být 500 m o vesnice , je to na výsměch jestli to smrdí asi páni poslanci neví co je 500 metru no ale budiš už poroučeji VĚTRU DĚŠTI tak to tu už bylo děkuji za odpověd

Odpovědi
Michal

Ano.

anonym

Zažil-něco jako dlouho používané pánské ponožky. Nevoní to po fialkách.