Bronzový

Smrdí kuřákům jejich vlastní cigarety ? :D:D

Já jsem jediný z mojí rodiny kdo nekouří :) Zaplať pán bůh, ale ten smrad nedokážu vystát :D Nahulené v restauracích, u zastávek, bla bla bla ... Jen by mě zajímalo, jistě se tu najde spoustu kuřáků, jestli to dokonce smrdí i těm co kouří, ale nepřestanou protože to je už hold návyk nebo už jsou s tím prostě smíření. Protože dostávat ten odér z hadrů když někam jdu je mazec :D a pak jsem za blba že nekouřím a smrdím mi to z hader víc jak kuřákům :D PS: Vadí vám na partnerovi že kouří cigarety ??
Doplňuji:
to kri kri: Z osobního hlediska dodržuji hygienu každý den, takže toho bych se u sebe nebál :) Nekouřím, neplivu, nechovám se jako hulvát, nepoužívám výrazné deodoranty či voňavky. Neviděl bych nic co by na mě mohlo smrdět nebo někomu vadit, ale i tak děkuji za názor :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jsem kuřačka a smrdí to i mi. Nekouřím v místnosti, většinou na balkoně nebo z okna. Nesnesu zahulené hospody, protože mi pak smrdí i vlasy. Je to hnusná závislost, které se neumím zbavit. Zkoušela jsem přestat, ale byla jsem tak nesnesitelná a protivná, že by se mnou asi nikdo nevydržel déle jak 5 minut. Manžel kouří taky, snažíme se to aspoň omezovat.

Další odpovědi:

Zlatý

Žádný skutečný kuřák kouř vlastní cigarety a svůj kouřový odér nevnímá. Stačí ale 14 dní nekouřit a ejhle - ono to smrdí!!
Zkušenost
P.S: pokud by to kuřákům smrdělo, tak nekouří )) Vím co říkám, jedu 60 dlouhejch za den..
Doplňuji:
zzzzz:
V tom případě nechápu, proč tedy, byť málo, kouříš? No a jestli ti to chutná a smrad ti vadí, budeš muset přitlačit na pilu a časem nebudeš cítit vůbec nic )) Na tvém místě bych ale přestal, dokud to jde..

Stříbrný

Kouřím, bohužel, ale sama sebe necítím. Lidi, kteří smrdí kouřem, mi vadí, vadí mi a nesnesu zakouřené místnosti, doma mám i v zimě otevřenou alespoň mikroventilaci a během dne několikrát větrám, v létě mám otevřená okna pořád. Přestávala jsem už 3x, jen jsem vždycky začala okamžitě tloustnout, za měsíc 4 kila nahoře a nervozní jsem byla jak nevyvenčenej pes. Nemám zatím tak silnou vůli, abych přestala kouřit a taky nechci ještě víc přibrat, je běžné, že člověk v krátké době přibere 10 kg

Nekouřím, jediné co jsem měla byla elektrická cigareta, která mi voněla to byl důvod proč jsem s tím začla.
Většina kuřáků začíná s kouřením s frajeřiny nebo kvůli nervům. Já začala kvůli nervům s elektrickou a nelituji, nestala jsem se na ni jakkoliv závislá a před cca měsícem jsem ji prodala kamarádovi.
Nesnáším ten smrad, když jsem venku s kamaradem/kou který kouří, a pak mi smrdí z toho vše. Ano i kuřákům to smrdí, naštěstí já v rodině nemám nikoho kdo kouřil, jen vždycky nadáváme soudružně na všechny kuřáky :)

Zlatý

Moje cigarety ani jejich kouř mně nesmrdí. Kouřím mooc :-(.

smrdia.
smrdia mi aj fuciace 100 a viackilové monštrá, autá na ulici, prevoňané fifleny , psie výkaly na ulici a mnoho iného.
hold, svet je aromatický.
čo keď aj vy niekomu smrdíte?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.