Smlouva s O2

Měl bych jednu otázku jestli, to není tajné.
Jak postupovali ti kteří uzavřeli smlouvu s O2 na ulici nebo s někým na nějaký tarif? a chtěli ho následně zrušit. Takový problém měla i uživatel Barbora a zajímá mě jaký byl výsledek. Právě před pár dny jsem do něčeho takového taky spadl.
Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
kenyrts

Jo před pár lety, před jedním merketem jsem taky do toho spadnul,shodou okolností O2,že jako výborný paušál,za dva roky vždy nový mobil a takový ty řečičky,když jsem si to doma vše zpočítal,tak jsem zjistil,že každý měsíc prodělám 200Kč.A začlo lítání,musel jsem 70km do Liberce(to vše reklamovat,myslím vrátit do původního stavu, do 10dní)tam mi museli udělat duplikát mé simky se stejným číslem a potom jsem ještě dva dny musel čekat než pořádně simka naběhla,od té doby jsem vyléčený.Když na mne někdo naběhne z nějakým tarifem,tak s ním vyběhnu jak s horkým popelem,toť vše.

Další odpovědi
miki632

V dnešní době Vám nikdo nic zadarmo nedá a z těchto pouličních prodejců jsem vyléčen, těch služeb od nich nikdy kompletně nevyužijete, ale hlavně se jim musí platit stále záloha a zbavit se toho to dá pěknou fušku a ještě jsem musel platit penále, takže nikdy více.

panenka

do 14 dní můžeš odstoupit od smlouvy bez udání důvodu.pokud tahle doba uplynula pak musíš zajít na O2 A DOMLUVIT SE TAM .JÁ JSEM MĚLA TO SAMÉ A KDYŽ JSEM CHTĚLA ODSTOUPIT OD SMLOUVY CHTĚLI MI DÁT ZA BRZKÉ UKONČENÍ SMLOUVY POKUTU 9000 KČ. TAK JSEM PLATILA PO DOBU 2 LET 188 KČ MĚSÍČNĚ KOUPILA JSEM SI ALE DRUHOU SIMKU A 2 ROKY JSEM VOLALA TEDY S JINÉHO ČÍSLA NEŽ MI SMLOUVA NA TU PRVNÍ SIMKU SKONČILA

HOMER

Já jsem se taky jednou nechal ukecat k něčemu takovému,byl to myslím T-mobile(ale v tom není takový rozdíl)nechali mi to na dva měsíce na skoušku.Během asi měsíce mi přišla poštou smlouva.Nepodepsal jsem,protože jsem si uvědomil,že je pro mě daleko snesitelnější dobíjet si kredit,než být povinen každý měsíc něco platit.Navíc ta smlouva byla velmi nejasná.SIMkartu změnili na dobíjecí a od té doby jsem o nich neslyšel.RADĚJI SE VŠAK HNED BĚŽ ZEPTAT DO O2 PRODEJNY,NEBO ZAVOLEJ OPERATOROVI,JESTLI BY TO NEŠLO ZRUŠIT.URČITĚ JE NĚJAKÁ LHŮTA PRO ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY.Právě na to spoléhají,že na té ulici se vždycky najde někdo,kdo se nechá ukecat.Pak toho bohužel často lituje.