loosi

Smlouva o půjčce

Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat, jestli může nastat problém při sepsání smlouvy o půjčce bez data narození, pouze číslo OP. Můj advokát totiž žaloval jinou osobu se stejným jménem a vyžaduje po mě náklady řízení spojené s touto žalobou. Přitom neměl vůbec snahu zjišťovat o kterou osobu opravdu jde. Děkuji za odpověď.

Odpovědi
Funna

a osoba se stejným jménem měla stejné číslo OP?…trochu divné…

jakub.bakta

Tvůj advokát zažaloval tebe? Ten příspěvek nějak nechápu. Upřesni a poradím.

Zdroj: http://www.pre­cerpano.cz/in­zerce/