klleopatra

Smlouva o prenechani majetku pred rozvodem??

Chci se zeptat jestli existuje nejaka smlouva pred rozvodem!Potrebuji neco napsat ohledne auta aby se to nedava k rozdelovani majetu u rozvodu jedna se o auto.Manžel řekl že mi ho necha no ale veřit se mu neda!Dekuji

Odpovědi
Jambalaya

Nejsem rozhodně odborník na rozvody, ale tyhle smlouvy jsou projevem dobré vůle a nejsou vynutitelné.

Nešlo by to obejít přepsáním auta na nějakého člena rodiny například?

Zdroj: http://www.pro­zeny.cz/pruvod­ci/sex-a-vztahy/rozvody/11165-rozvod-jak-neprijit-o-vsechno-9