Bobule

Smlouva o poskytnutí vozů k podnikání

Dobrý den,
potřebovala bych sehnat nějaký vzor smlouvy, který by stanovoval viz níže :

  1. osoba mě blízká mi za 0,00,– kč poskytuje auta do mého podnikání, které já dále pronajímám za určitý obnos
  2. vozidla jsou ale již napsána na firmy od osoby blízké
  3. Potřebuji přesně specifikovat smlouvu " o zapůjčení/pos­kytnutí vozidel do mého podnikání.

Děkuji za rady, prošla jsem web, ale bohužel jsem nenašla přesně to, co hledám.

Hezký den

Odpovědi
zzzzz

Přesně to ani nenajdeš protože to není obvyklá smlouva, navíc smlouvy z netu stojí za houby. Kolikrát mě berou mdloby, jak ty internetové vzory smluv čtu. Zajdi k notáři ať ti ji sepíše na míru.