Avatar uživatele
anonym

Smlouva o bytu

Žiji s přítelem ve společné domácnosti, koupili jsme si byt jeho majitelem je však výhradně on, má tři děti z předchozího manželství.Úvěr na byt máme na polovinu.Jak mám postupovat,lze do nějaké smlouvy sepsat v případě jeho smrti,že úvěr, který budu muset nadále platit, protože jsem v něm uvedena jako dlužník přestanu splácet, protože byt budou dědit výhradě jeho děti a já bohužel nic.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5057 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Koukněte do diskuze

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nechci se dotknout,ale neni mi jasne,ze mate uver na 1 spolecny byt oba,ale pouze je jeden majitel-to mi zavani.Mate moznost,dodatecne trvat dopsani smlouvy i Vasim jmenem a nebo smlouvu(zavet ze v pripade smrti,dedicove prevezmou i Vas dluh uverovy)sepsat a poradit u notare.Je to slozita situace,nebot citim,ze pritel na to nepristoupi,protoze kdyby byl k Vam fer,tak hned zkraje je byt na oba.Ani po svatbe by to nepomohlo,nebot byt nabyl za v uvozovkach svobodna.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kropitko

Nic mi do toho není,ani neodpovídejte,jen mě zaráží,proč nejste spolumajitelé…co jste to vyvedla. Vůbec nevím,zda se to dá dodatečně nějak ošetřit. Co kdyby Vás uvedl jako spolumajitele,nebo já nevím…

před 5057 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony