Smlouva o bytu

Žiji s přítelem ve společné domácnosti, koupili jsme si byt jeho majitelem je však výhradně on, má tři děti z předchozího manželství.Úvěr na byt máme na polovinu.Jak mám postupovat,lze do nějaké smlouvy sepsat v případě jeho smrti,že úvěr, který budu muset nadále platit, protože jsem v něm uvedena jako dlužník přestanu splácet, protože byt budou dědit výhradě jeho děti a já bohužel nic.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Koukněte do diskuze

Další odpovědi:

Nechci se dotknout,ale neni mi jasne,ze mate uver na 1 spolecny byt oba,ale pouze je jeden majitel-to mi zavani.Mate moznost,dodatecne trvat dopsani smlouvy i Vasim jmenem a nebo smlouvu(zavet ze v pripade smrti,dedicove prevezmou i Vas dluh uverovy)sepsat a poradit u notare.Je to slozita situace,nebot citim,ze pritel na to nepristoupi,protoze kdyby byl k Vam fer,tak hned zkraje je byt na oba.Ani po svatbe by to nepomohlo,nebot byt nabyl za v uvozovkach svobodna.

Diskuze k otázce

Zlatý

kropitko

Nic mi do toho není,ani neodpovídejte,jen mě zaráží,proč nejste spolumajitelé...co jste to vyvedla. Vůbec nevím,zda se to dá dodatečně nějak ošetřit. Co kdyby Vás uvedl jako spolumajitele,nebo já nevím...

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1817
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.