Lutagame

Jak zadat smíšené číslo od hesla?

zdravim, chci se prihlasit de jedne aplikace ale podminka je "contains at least 1 mixed case letter " coz mi v prekladaci vyhledalo ze musi byt v heslu smisene cislo co tam mám zadat ? dekuji predem (ps zkousel jsem 6,4 a zlomek nejde )

Nejlepší odpověď
Quimby

letter je písmeno, ne číslo.
Mixed znamená asi v tomto kontextu velká a malá písmena zároveň.
Prostě asi má obsahovat alespoň jedno velké a jedno malé písmeno.
Ale nejsem si s tím jistej.

Další odpovědi
mosoj

Alfanumertické heslo s alespoň jedním velkým písmenem.
běžný požadavek na př. Air banky.

Fyzik

mají upper-case jako velká písmena, lower-case jako malá písmena, takže mixed case bude asi kombinace obojího.