Avatar uživatele
Amie

Smířili jste se s novými odpověďmi, či stále chcete ty staré?

Já osobně tak nějak už jsem si zvykla. Ale možná by nebylo na škodu si ty staré opět připomenout…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Drap, anonym, anonym před 4359 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Je uplně jedno jestli jsme si zvykli nebo ne, staré se už nevrátí. Musíme se přizpůsobit nebo odejít , jak to mnozí udělali. Tady neni důležité pro majitele kolik sem chodí lidí, ale kolik jich je registrovaných.
Spíš než vzhled mě osobně schází duch těch starých stránek a někteří lidé, kteří s nimi odešli.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nemám tušení jak vypadaly staré Odpovědi, tak dlouho je neznám. Myslím si však, že člověk si zvykne a smíří se i s horšími věcmi. Například ve svém životě. Všechno ostatní je jenom prkotina. … Jinak mě osobně se Odpovědi jak je znám vcelku líbí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Sůwa

Na mnohé z nového vzhledu jsme si pomalu zvykli, ale stále se pracuje na dalším zlepšení. Jenže admin může zlepšit jen technickou stránku, ale kvalita dotazů a odpovědí závisí pouze na uživatelích.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Amie, staré odpovědi skončily a ať se nám to líbí, nebo ne, nevrátí se.
Je třeba si uvědomit, že toto není server, který je přednostně zaměřen na naše vkládání otázek a jejich zodpovídání, ale na reklamu. A ta je „udělaná“ bezvadně. Občas mrknu vedle otázky, co doporučuje reklama a pokaždé mne překvapí, jak dobře je s otázkou „zpárovaná“.
Nová verze má ještě nějaké drobnější nedostatky (třeba rychlost), ale v podstatě již byly všechny podstatné problémy „vychytány“ a opraveny. Zahaprovat občas může i ten nejdokonalejší program.
Mám za to, že teď je na nás registrovaných spíše otázka toho, co z Odpovědí.cz uděláme. Rozhodně by to neměl být server, kde se lidé navzájem napadají a urážejí. Konkrétně včera mi z toho, co jsem zde četla, nebylo veselo. Tak nevím, jestli na některé lidi tolik působí počasí, nebo zda mají potřebu tupit druhé, aby se necítili, že promarnili den. A nelíbí se mi, že když si „kopne“ jeden, tak se rychle najdou i „spoluhráči“. V takovém případě je to dost ošidná solidarita.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nikkol

Ani mi tolik nevadí ta změna vzhledu, jako to, že je tady od té doby tak mrtvo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
773038948

po pravde?
už jsem si na tenhle zvykla,a jak vypadal ten předtim jsem už zapomela :D :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

už jsem si zvyk :{)>

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek