klarkao

Smí se sprejovat na Lennonovu zeď?

Někde jsem zahlédla, že je tam cedulka se zákazem, ale připadá mi to jako nesmysl, vždyť tím je právě ta zeď unikátní..
Edit: Nevím, jestli tam taková cedulka opravdu je a bohužel se tam odtud z Itálie nemůžu jen tak podívat.

Odpovědi
Mc Merkurion

… ono je rozdíl mezi tím, čím byla ta zeď unikátní, a tím co tam dneska flákaj sprejeři …
… k dotazu: jestli je tam cedulka se zákazem, tak každýmu by snad mělo bejt jasný, že je tam asi proto, aby se tam nesprejovalo – proč by ji tam jinak dávali?

sesednizkola

Určitě může. Proto je to taky Lennonova zeď.

Kulpix

Ano může.
Když jsem byl v Praze,dokonce jsem viděl jednoho umělce tam dělat grafitty.