Korelice

Smí se hlásit z megafonu

Smí se hlásit z megafonu z auta a zvát lidi na trhy? Děkuji
Doplňuji:
(zvát tím hlásáním lidi na trhy) ;)

Nejlepší odpověď
Bedy

U nás často hulákají – zvou nás na trhy, hlásí, že prodávají vejce, brambory, česnek, cibuli a podobné, cirkus tu občas řve, takže nic nelegálního to nebude.

Jen se nesmí „hulákat“ v době nočního klidu a v místech označených dopravní značkou (taková ta červená kulatá s přeškrtnutou trubkou) – bývává často u lázní a podobných zařízení

Další odpovědi
honza19hk

řekl bych že jo,teda aspoń to dost vídám. Nesmíš pouze v době nočního klidu (22:00–06:00)