dmatejek777

Smí se člen hradní stráže smát?

Doplňuji:
Myslel jsem samozřejmě ve službě. Mimo ní je to jasné

Nejlepší odpověď
Lamalam

Proč by nemohl? Mimo službu ať se třeba smíchem umlátí.

Další odpovědi
Hamon

Jistě. Nebo myslíš, že v kině na nějaké komedii musí zachovávat kamennou tvář?
Doplňuji:
V pozoru na stráži v budce nebo na podobných exponovaných místech ne, jinde ano.

Irisa

Myslíš ty vojáčky v boudičce u Hradu? Myslí, že se nesmí ani pohnout, natož smát :D
Doplňuji:
Oprava: myslím
Ale mimo službu si samozřejmě můžou dělat, co uznají za vhodné…

marci1

Mimo službu se může umlátit smíchy, ale ve službě ne. Někdy je to pro ně hodně těžké, každý turista by je chtěl rozesmát a samozřejmě někdy se to už nedá ! 🙂

led

Môžu sa usmiať vnútorne, navonok by nemali reagovať. V prípade neodbytného provokatéra im stačí stlačiť signálne tlačítko na strážnicu a príde „nenápadný pán“ ktorý nespratníka spacifikuje.

kolok

Hradní stráž si v osobním životě může dělat co chce, ale ve službě je to horší tam se smát vtipům a ostatním věcem nemůže.

Kelt

Lepší je říci, že by se neměl smát ve službě. Když se bude smát, už se do té služby asi nikdy nedostane. Je to čest být v hradní službě. Jsou tam vybraní jednotlivci, kteří mají fyzické i duševní předpoklady a dokáží se ovládat v každé situaci. Některé situace jde nasimulovat, ale ne všechny. V podstatě je to Pavlovům reflex, dá se to vytrénovat , ale dá se proti tomu bojovat.

Human

a ked sa zasmeju v sluzbe tak co sa stane? :D