vivi.

Smí majitel navýšit nájem o 1158.,kč bez předchozího upozornění?

Poslední nájem mi byl navýšen v lednu 2010 o 1158.- a nyní květen 2010 o 1158 znovu.
Za jak dlouho smí zvedat nájem?

Nejlepší odpověď
glorie

Zvýšit ho může, ale musí Vás na to upozornit a teď nevím zda dva měsíce předem, to si nejsem jistá. Najdete odpověď v občanském zákoníku. S pozdravem Glorie

Další odpovědi
cukrar

Dva měsíce předem, a vy pokud nesouhlasíte musíte toto sdělit a pak rozhodne soud.
(na nic nečekat)

ReHu

Jak to máte ve smlouvě?